Сторінки

пʼятниця, грудня 25, 2015

«У  дитинства край іде Святий Миколай»

   Щороку приходить в  нашу шкільну господу з миром і дарунками Святий Миколай. З нетерпінням чекають діти цього свята, намагаються бути чемними і слухняними. Адже для них він  і опікун, і заступник у біді, і привітний дідусь, що гладить по голівці, радує подарунками.  Цьогоріч яскраві і незабутні враження справила на учнів святкова вистава «У дитинства край іде Святий Миколай» у виконанні учнів 5-9 класів, що відбувалась в актовому залі школи. Учні 3-4 класів підготували інсценізацію  старої казки на сучасний лад «Ріпка», дошкільнята - святкове привітання. А Святий Миколай щиро вручив усім подаруночки і обіцяв знову прийти наступного року.
Світлини свята:







Виховна година у 6 класі

     Сьогодні Українська держава та її громадяни стають безпосередніми учасниками процесів, що мають надзвичайно велике значення для подальшого визначення своєї долі, долі своїх сусідів, подальшого світового порядку на планеті. В сучасних важких і болісних ситуаціях викликів і загроз і водночас великих перспектив розвитку, кардинальних змін у політиці, соціальній сфері  стратегічним напрямком виховної роботи є національно-патріотичне виховання. З метою патріотичного виховання класним керівником  6 класу  Грицай  І.М.  на високому методичному рівні була  проведена відкрита виховна година  на тему     «Ми – українці, ми – патріоти».
      Фото:





середа, грудня 23, 2015

ЯК ЖИТИ ПО ЗАКОНУ
Згідно річного плану роботи школи з 07.12 по 11.12.2015 року  проходив Тиждень правових знань.  Метою  проведення тижня було поглибити  знання учнів про права й обов’язки громадян та їх реалізацію згідно з Конституції та Законів України; формувати  в учнів правову культуру та правосвідомість; виробити активну громадянську позицію щодо неправомірної поведінки; виховувати повагу до Законів, Конституції України, прав та свобод громадян, відповідальності за свої вчинки та почуття громадянського обов’язку .
У рамках тижня були проведені такі заходи:  конкурс стіннівок «Світ без насилля» та конкурс малюнків «Конвенція про права дитини»; вчителі -словесники написали диктант на тему: «Всесвітня Декларація прав дитини»; класними керівниками проведений Всеукраїнський урок «Права дитини» у 1-11 класах. Серед учнів 10-11 класів проведений круглий стіл «У світі юридичних професій», з учнями 9-10 класів - турнір правознавців «Магістри юстиції», організовано зустріч з працівником соціальної служби Москалюк Г.В. 
Світлини тижня:





Проникаючи в зоряні далі,
В таємниці земної кори,
Математика всіх закликає:
« Ти міркуй фантазуй і твори!»
Під таким девізом у нашій школі з 30.09.15. по 04.12.15 пройшов тиждень математики. Тиждень математики в школі — це необмежене по­ле для творчості вчителя та учнів.  Всі, хто знають математику, всі, хто цікавляться математикою, всі, хто не знають, але хочуть знати математику, були запрошені у п'ятиденну подорож до незвичайної країни, де розмовляють мовою цифр і чисел, де па­нує порядок і логіка, система і стабільність, вишу­каність і творчість, до Королівства Цікавої Матема­тики.

Подорож розпочалася урочистою лінійкою-відкриттям Тижня математики, на якій учні ознайомилися із правилами проведення тижня, отримали завдання, з якими повинні були впоратись протягом цих п'яти днів. Під час подорожі учнів чекали різноманітні конкурси: конкурс «Математичних газет», конкурс « Мистецтво геометрії», конкурс читання віршів « Математика – поезія мислі…», математичний конкурс « Я- математик» (8-11кл.). Учні 5-7класів відвідали математичне кафе «Загадка». Тут вони скуштували різних математичних страв. Школярі мали можливість показати наскільки добре вони  вміють розв'язувати практичні завдання, відгадувати загадки, кросворди, читати ребуси. На перервах учні школи мали можливість прочитати різні вислови про математику, ознайомитися із відомими математиками різних віків, короткою біографією кожного з них, математичними цікавинками. Також учні відвідали вернісаж математичних фокусів. На закриття тижня математики був проведений Математичний КВК. Під час підведення підсумків, були відмічені  і нагороджені грамотами активні учасники Тижня математики.
Світлини  тижня:









понеділок, грудня 21, 2015

    « У вирі інформаційних технологій»
  
З 9  по 13 листопада 2015 року в Милятичівській ЗОШ І-ІІІ ст.  проходив Тиждень інформатики та економіки  «У вирі інформаційних технологій». Протягом тижня учні школи мали можливість проявити свої творчі й інтелектуальні здібності, інтерес до вивчення інформатики та економіки , самостійність та наполегливість,  вміння працювати у команді, почуття відповідальності, закріпили  і впорядкувати набутий на протязі навчання досвід з основ інформатики, обчислювальної техніки та економіки; розвивали  пам’ять, комунікативність, уважність, витримку, вміння орієнтуватися. Під час Тижня інформатики  та економіки були проведені різні заходи та конкурси: «Найкращий друкар»,«Найкращий художник  у Paint», «Умілий фотограф», Інтелектуальна гра «Наш друг і помічник комп’ютер», яка проходила між учнями 6 класу, КВК «Веселий  інформатик»- між учнями 9-11 класів, екскурсія для учнів 1 класу у кабінет інформатики, під час якої діти познайомилися з оформленням кабінету, переглянули презентацію про комп’ютери та безпеку з ними. Учні брали активну участь у вікторині  з  економіки, а також була проведена  тематичний  година  «День захисту споживачів», де учні познайомилися з правами споживачів, органами захисту прав споживачів, здобували вміння захищати свої права як споживачі у сучасному економічному житті. Цікавім був перегляд фільму «Історія грошей», де дізналися як і коли виникли гроші, їх види. Учні отримали багато  позитивних вражень і емоцій  від проведеного тижня.

Головне завдання – зацікавити учнів, дати можливість самостійно творити, а це приведе до захоплення предметом, а в подальшому до глибоких і свідомих знань.
Фото:



  



вівторок, грудня 01, 2015

І рушник вишиваний на щастя, на долю дала!

І рушник вишиваний на щастя, на долю дала!

  Український рушник – символ єдності сім’ї, символ любові до рідної землі, до любої матусі, до коханої дівчини, символ працелюбності нашого народу. Український рушник! Хто з нас не бачив його? Не було, мабуть, жодної оселі в Україні, котру б не прикрашали рушники. Хоч би яке бідне було господарство, а все ж чисто прибрана оселя палахкотіла багатством вишитих рушників.  
    Виховний  захід «І рушник вишиваний на щастя, на долю дала! » провели учні  9 класу.     Із вступним словом виступила класний керівник Писко Л.Г., наголосивши,  що багато символів має наша Україна, серед них - український рушник. Учні співали пісні про рушники, читали вірші, виконали сценку «Сватання», у якій показали давнє призначення рушників – перевязування старостів.

     Сивіють і народжуються роки, минають століття, та вічним є і буде український рушник. Він пройшов крізь віки, і хотілося б щоб і надалі він був ознакою любові і незрадливості, символізував чистоту почуттів, глибину безмежної любові до своїх дітей, до всіх, хто не черствіє душею.
Світлини свята






четвер, листопада 12, 2015

«Виховуємо громадянина-патріота України»
    Під таким гаслом проходив Місячник шкільної бібліотеки у жовтні місяці. Формуванню патріотичних почуттів та громадянської самосвідомості, ціннісного і шанобливого ставлення учнів до культурних надбань народу, вихованню любові до книги і рідної мови сприяли заходи, що були сплановані і проводились в рамках чотирьох тематичних тижнів: «Книги - морська глибина», «Україна пам’ятає, народ славить», «Тиждень шкільного підручника», «Люби і знай свій рідний край». Серед найяскравіших заходів, що проводили класні керівники, вчителі-словесники, шкільний бібліотекар, педагог-організатор, учнівське самоврядування були такі: бібліотечні уроки «Як книжка прийшла до людей?», «Методи самостійної роботи з підручни-ком», години спілкування «Мій добрий друг і порадник – книга», «Голос рідної природи серцем слухати навчись», виставки малюнків, закладок-саморобок, конкурси учнівських творів «Як тебе не любити, моє рідне село?», конкурс читців поетичних творів, присвячених Героям Небесної Сотні, усні журнали «Герої не вмирають», «Батьки мої і прадіди мої ніколи не цурались свого роду»,спортивно-розважальне свято «Ми роду козацького діти, землі української цвіт», презентація проекту «Моє село- краплиночка на карті». А найважливіше, що шкільна бібліотека стала осередком становлення громадянина-патріота України.










четвер, жовтня 29, 2015

Козацькі забави

Роду козацького діти, землі української цвіт
   Історія народу, як і життя людини, має героїчні, трагічні, щасливі і нещасливі сторінки. Оскільки в героїчному минулому найбільше виявляється національний характер народу, його душевна краса, його талант, то ці сторінки особливо хвилюють і викликають почуття національної гордості. Козаччина-саме така сторінка в історичному минулому нашого народу.   Стало доброю традицією у школі проведення козацьких забав до Дня українського козацтва. Цьогоріч спортивно-розважальне свято «Ми роду козацького діти, землі української цвіт» було приурочене ще й Дню захисника Вітчизни і вдалось на славу. Хлопці і дівчата школи проходили випробування на спритність, силу, витривалість, кмітливість, знання історії свого народу. Хоча  під оплески і козацький марш провели із свята загін «Козачата», який переміг у цих випробуваннях, та хлопці й дівчата загону «Нащадки козаків» не менш переконливо довели, що вони ж бо є роду козацького, сини вони племені хвацького. Усіх, хто був присутнім на святі, охопило почуття гордості, що ми - нащадки славних козаків, а в думках кожен склав клятву - своїми добрими справами і вчинками доводити, що козацькому роду нема переводу не тільки у святкові дні, але й у трудових буднях.
Світлини свята:







четвер, жовтня 15, 2015

                                       Відкрита виховна година у 3 класі
   На високому методичному рівні  проведено відкриту виховну годину у 3 класі на тему " Права свої знай - та про правилв й обовязки свої не забувай". Досвідом роботи з використанням інноваційних технологій у виховній роботі ділилася класовод Іванець О.С. Розширенню кругозору, збагаченню словникового запасу, формуванню правосвідомості  і правової культури сприяли всі види і форми робіт : сценка "Судове засідання" , вікторина "Порушення прав у казках", гра "Впізнай право", створення стежини правил, виразне читаннн віршів.

Світлини години: