Сторінки

неділя, лютого 26, 2017





СПОРТИВНА  ГОРДІСТЬ  ШКОЛИ

     23 лютого 2017 року  у Пустомитівських ЗОШ  № 1 та № 2  проводились змагання з волейболу серед дівчат за Програмою спортивних ігор школярів Пустомитівщини.  Демонструючи гарну та змістовну гру команда Милятичівської  ЗОШ  І-ІІІ ступенів перемогла команди Пустомитівської ЗОШ  №2  І-ІІІ ступенів, Оброшинської  ЗОШ   І-ІІІ   ступенів  та  Солонківської   ЗОШ І-ІІІ  ступенів (команда № 2).  У фінал вийшли переможці груп: команда Солонківської  ЗОШ І-ІІІ ступенів, Милятичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів і Пустомитівської ЗОШ  №1   І-ІІІ ступенів. Команда дівчат нашої школи перемогла  команду Пустомитівської  ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів, а у фіналі у напруженій та упертій боротьбі поступилася дівчатам  Солонківської  ЗОШ І-ІІІ ступенів.  Демонструючи змістовну гру, показуючи справжню майстерність, команда Милятичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів зайняла почесне ІІ місце.
    Основу команди складають учні 9 класу. Команду до змагань готували учителі Михальчук О.П.  та Бугарин М.П.
Призери змагань нагороджені дипломами відділу освіти  Пустомитівської РДА.

   Вітаємо наших дівчат та бажаємо їм  успіхів у навчанні, звершень  і перемог у подальших змаганнях!













пʼятниця, лютого 24, 2017

«Герої не вмирають… Просто йдуть…»


 На шляху до Незалежності український народ часто втрачав своїх кращих синів та дочок. У цьому довгому списку є і Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби із злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя. Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Вони загинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. 
   З метою вшанування пам’яті героїв Небесної сотні, любові до Батьківщини, виховання  патріотичної свідомості  у Милятичівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено лінійку-реквієм «Герої не вмирають…  Просто йдуть…».  Учні згадали найтрагічніший етап революції - події, в ході яких загинуло близько сотні протестувальників і кілька сотень було травмовано.  Учні  прочитали вірші, присвячені Небесній Сотні, слухали пісні, дивилися відеофрагменти про ці трагічні дні. Згадали, що серед загиблих були і наші земляки – це Микола Паньків з Липник, Богдан Ільків зі Щирця, Андрій Дигдалович із Сокільник.
   Ми будемо їх пам’ятати … Вони стали  нашими Ангелами-охоронцями на небі. Ми у вічному боргу перед їх найсвітлішою пам’яттю.

   





четвер, лютого 23, 2017

21 лютого – Міжнародний день рідної мови


  Міжнародний день рідної мови - відносно молоде свято: до календарів усього світу воно ввійшло у 1999 році, а в Україні почало писати свою історію з 2000 року. Традиційно щороку 21 лютого в Милятичівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проводяться позакласні виховні заходи з метою поглиблення знань учнів про рідну українську мову, історію її становлення і розвитку; формування національної свідомості школярів; виховання уважного ставлення до слова.

    Цьогоріч під керівництвом вчителів-словесників учні 5-8 класів провели свято «Мово, ти – Вічність, Правда, Краса мого народу». У вінок шани рідній мові кожен учасник свята вплітав свою яскраву квіточку любові. Розпочалося свято «Молитвою до мови» К.Мотрич, яку з великим натхненням і вірою в серці прочитали учні 8 класу. Вчитель української мови Батіг У.П. розповіла учням історію виникнення свята, розказала, коли його почали відзначати в Україні, а також наголосила на тому, що це один із тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частинкою свого великого народу, посіяти у своєму серці хоча б одну зернину любові до рідної мови. Підготувавши під керівництвом вчителів-словесників Підскальної О.В., Бугарин М.П. і майстерно виконавши ролі Марусі Богуславки, Боярині, Роксолани, України-Русі, Рідної мови, восьмикласниці спонукали до роздумів про значення рідної мови, рідного слова у житті людини, зуміли донести до глядача стан душі, ті почуття, які виникають у людей далеко від рідної домівки, а учні 5-7 класів з допомогою гуморесок П.Глазового викрили ті  хибні риси, ті вади і проблеми, які слід неодмінно вирішити і виправити в питанні ставлення українців до своєї державної мови. Завершилось свято піснею-закликом вивчати і шанувати, плекати і зберігати свою мову заради прийдешніх поколінь, бо з нею наше майбутнє і майбутнє України. 







Відкрита виховна година

Що таке щастя? Як його досягти?
   Мабуть, немає такої людини серед нас, яка б не хотіла бути щасливою. Але чи всі знають, як цього досягти. У кожної людини своє поняття, що таке щастя, що потрібно для того, щоб бути щасливим. Недарма народ каже: «Не родись багатий та вродливий, а родись при долі та щасливий».
  Учні 10 класу Милятичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  під керівництвом класного керівника Писко Л.Г. підготували та провели відкриту виховну годину на тему: «Щастя. Як його досягти?» Вся робота з учнями протягом виховної години була підпорядкована меті  розуміння поняття «щастя», виховання в учнів доброти, чесності, порядності, гуманного ставлення до оточуючих. Діти висловлювали власні думки, пояснювали роздуми відомих людей про щастя, аналізували ситуації. Десятикласники дійшли висновку, що людина - коваль свого щастя. Отже, без власних зусиль ми не зможемо досягти ні успіхів, ні задоволення та щастя, а той, хто не зрозумів цього, все життя чекатиме хвилини, коли доля подарує йому щастя, замість того, щоб зосередити всі зусилля на досягненні мети. 
    Класний керівник побажала усім досягти справжнього людського щастя, щоб кожному  воно усміхнулось. Будьмо щасливі!







неділя, лютого 12, 2017

Світ безпечного Інтернету

     На сьогодні Інтернет відіграє важливу роль в житті сучасної людини. Глобальна мережа Інтернет – це необмежений ресурс, який може бути використаний як для навчання, так і для відпочинку та спілкування з друзями. Але вміщаючи в себе великий інформаційний, навчальний та розважальний потенціал, Інтернет може бути небезпечним та становити певний ризик, особливо для дітей.
   7 лютого 2017 року у світі відзначався День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету».   Учні нашої школи теж долучилися  до  спільного проведення цього дня у своїй школі. Вчителем інформатики Писко Л.Г. було проведено заходи з використанням різних інтерактивних форм: ігрове заняття «Безпечна країна Інтернет» ( 2-3 класи), подорож безпечним Інтернетом (5 клас), пізнавальна програма «Світ безпечного Інтернету» (8-9 класи), відверта розмова «Інтернет-загрози: це повинен знати кожен» (10-11 класи), відеолекторій «Ігроманія» з подальшим його обговоренням. Аналізуючи переглянуті відеофрагменти, учні знайомилися з основними видами реальних небезпек віртуального світу, які на сьогоднішній день визнано проблемами людства. З великим захопленням школярі 5-6 класів підготували  виставку малюнків «Безпека в Інтернеті».
   Усі заходи сприяли формуванню вмінь безпечної поведінки дітей та молоді   в Інтернеті, привернули увагу учнів  до загроз, що несе невміння правильно користуватися мережею Інтернет. 







пʼятниця, лютого 03, 2017

Пам'ять про подвиг житиме повік

                                          Під Крутами квіти, «Реквієм»- спів...
                                            Пам'ятай, Україно, патріотів-синів!
     
       В усі часи славні сини українського народу боролися за право на самовизначення і можливість жити у власній державі. Однією з героїчних, проте й найтрагічніших сторінок української історії є бій під Кругами. Дата 29 січня увійшла в українську історію як день пам’яті мужніх героїв, що душу й тіло поклали за самостійність, волю та  незалежність України. З метою розширення знань учнів про ці події,  виховання почуття патріотизму, поваги до історичного минулого українського народу  в Милятичівській ЗОШ І-ІІІ ст. проведено ряд заходів. 
    Учнівське самоврядування провело усний журнал «Крути – трагедія, гордість України» для учнів 9-11 класів. Старшокласники з гордістю розповідали про подвиг 300 курсантів військової школи, студентів та гімназистів, які, вступивши в нерівний бій із добре озброєним і вишколеним противником, стримували на підступах до Києва величезну більшовицьку армію. Учитель історії Мочерад З. М. підсумувала, що у масштабах всесвітньої історії ця битва, може, й незначна, її важко назвати зразком військового мистецтва, однак для нас вона є символом нескореного духу нашої нації. Класними керівниками 5-11 класів проведено уроки пам’яті «Під Крутами пішли в безсмертя», виховні години «Волі народної дзвін», «Крути – біль мого народу». Сухими словами історичних документів, полум’яними рядками поетів школярі розповідали про цвіт нашої нації, про подвиг 300 хлопчаків, майже дітей, які пішли в безсмертя прямо зі студентської аудиторії чи шкільного класу, про молодих лицарів, які далекого січневого ранку заступили собою ворогам шлях до Києва.

   Пошана Героям Крут знайшла свій вияв у серцях і душах кожного вчителя та учня школи. Пам'ять про подвиг житиме повік.