Сторінки

вівторок, жовтня 24, 2017

«Шануй батька свого і матір свою…»
  «Людина повинна знати, пам’ятати, звідки вона пішла у життя. Людина не має права бути безбатченком». Ці пророчі слова Олександра  Довженка стали епіграфом виховного заходу «Шануй батька свого і матір свою…», який був проведений  з десятикласниками у Милятичівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.
   Михальчук Зеновія Євгенівна разом зі своїми вихованцями поетичними рядками, піснями, цікавими розповідями та вікторинами пробуджували почуття любові і щирої поваги до своїх батьків, відповідальності за свої вчинки, бажання підтримувати добру славу і честь сім’ї. Класний керівник  під час заходу використала безліч форм роботи: вільне письмо, мозковий штурм, метод «Корабель» (робота в групах), мікрофон, історія душі, закінчи речення. Учні склали формулу щасливої сім'ї, створили свій родовід, виконали творчі завдання «Сонце материнської любові», «Турбота про рідних». Десятикласники цікаво висловлювали власні судження, виразно читали вірші, розв'язували проблемні ситуації. Цікавою формою роботи виявилась вправа «Скринька мрій». Учні з класним керівником склали угоду і на хмаринках написали, якою вони бачать свою сім’ю в майбутньому. Угода полягала  в тому, що через  11 років, на зустрічі з випускниками,  вони відкриють скриньку  і подивляться чи справдилися їх надії.
    Зеновія Євгенівна в поступливій формі спілкувалася із своїми вихованцями. Відчутно було почути щирі, відверті відповіді учнів. У дитячих словах прозвучала щира любов до найрідніших, найдорожчих їхньому серцю людей. Проведений захід допоміг дітям іще раз усвідомити важливість для кожної людини материнської та батьківської любові, спонукав їх проявляти добро і взаємоповагу в родинах, берегти тепло і любов у кожній сім'ї.









середа, жовтня 18, 2017

Ми – маленькі козачата, славних козаків внучата
   Славна добрими і героїчними традиціями українська земля. Її сини, запорізькі козаки – навіки увійшли до скарбниці памяті українського народу. Ми, її нащадки, маємо свято шанувати і примножувати козацьку славу. З метою виховання в учнів любові і відданості Батьківщині у Милятичівській ЗОШ І-ІІІ ступенів 17 жовтня 2017 року було проведено виховний захід «Ми – маленькі козачата, славних козаків внучата».
   Свято розпочалося із вступного слова вчителя про славних козаків, про їхню силу та мужність. Урочисто, у супроводі музики, на сцені зявились козаки, які виконали пісню «Козачата» і вміло продемонстрували танець «Гопачок». Дівчатка-україночки виразно зачитали вірші напамять і заспівали пісню «Маленька україночка».
   У залі були присутні батьки, які взяли активну участь у підготовці та проведенні виховного заходу.  Свято було цікавим, веселим, повчальним. Учні зуміли показати, що вони є нащадками славних козаків та будуть зростати справжніми патріотами своєї Вітчизни.
                                                                     Класний керівник 2 класу Криса О. П.











субота, жовтня 14, 2017

Хай живе козацька слава, хай живе козацький дух!


   Свято Покрова – свято Дня українського козацтва – у серцях людей завжди пробуджує найкращі асоціації та найсвітліші думки, адже ми всі якоюсь мірою козаки, в душі кожного українця  живе жага до перемоги  та сила, що веде нас вперед!  Козаччина є однією з найяскравіших сторінок літопису героїчної боротьби народу за політичну і державну незалежність. З метою виховання в  учнівської молоді рис патріотизму, національної гідності і гордості за славне минуле народу в Милятичівській ЗОШ І-ІІІ ступенів 13 жовтня було проведено спортивно-розважальний захід «Козацькі забави», в яких взяли участь учні 8-9 класів.
   Свято вдалося на славу. Під звуки козацького маршу вивів загони отаман – учень 10 класу Побоженко Н. Перед початком змагань виступили з вітальним словом та піснею «Не будь байдужим, не мовчи» учні 5 класу, створивши бадьорий настрій та запаливши вогники віри в перемогу учасникам гри. Потім чарівні ведучі – дев’ятикласниці Ярмола Н. та Кулик М. ознайомили з програмою змагань, що відбувалися у три тури: «Військові маневри», «Спритність», «Кмітливість, дотепність і жарти». Під час проведення конкурсів як курінь імені Богдана Хмельницького, так і курінь імені Петра Конашевича-Сагайдачного  показали високі результати у спортивно-фізичній підготовці, а також продемонстрували прекрасний результат у конкурсі-вікторині на знання історії козацтва.  Особливої уваги заслуговує перший конкурс –«Представлення загонів». У доброзичливій атмосфері азарту і веселого сміху, з великою майстерністю, артистизмом звучали веселі девізи, побажання суперникам, пісні загонів, відчувався дух згуртованості і дружби. Не менш пам’ятними були конкурс «Легендарні побратими», де курінні отамани Остасюк А. та Тиндик Д. називали славних гетьманів Запорізького Війська за визначними подіями у їх житті та діяльності, конкурс «Лист турецькому султанові», де загони за дві хвилини викладали слова із букв слів «Хортиця» та «Покрова». Запорукою гарного настрою, а також окрасою свята були пісні у виконанні десятикласниці Кошик В. під час музичних пауз. Члени журі відзначили гарну підготовку учасників змагань. На завершення свята з вітальним словом звернувся директор школи Михальчук О.П., подякував учням за гарну гру і патріотичний дух, нагородив почесними грамотами учасників і переможців,  а також наголосив на тому, щоб стати свідомим захисником своєї Вітчизни і просто освіченою людиною, потрібно вивчати і знати минуле свого народу.
     Як показало змагання, всі наші діти знають, пам’ятають і свято бережуть як славну історію Війська Запорізького, так і відроджують, плекають у своїй душі і своєму тілі міцний, нескорений і непоборний козачий дух – дух, що веде нашу Україну до світлого майбутнього, до перемоги над лютим ворогом!
   Слава Україні! Героям слава!

                                                                                      Вчитель Батіг У.П.













середа, жовтня 11, 2017

              Виготовлення листівок до Дня захисника України
   14 жовтня відзначається свято сили, мужності, патріотизму – День захисника України. З нагоди цього свята учні Милятичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь в акції «Листівка воїну».  Усі класи, від першокласників до випускників, виготовляли листівки. Діти вкладали свою душу -  вирізали, малювали, робили аплікації, з любовю і повагою писали щирі слова подяки за чисте небо над головою, за те, що вони можуть  спати спокійно і мирно. Учні 8 класу Притула Уляна та Гордон Роксолана самі написали вірші для солдат, у яких висловлювали свою гордість за вояків України. Другокласниця Филипів Наталія у своїй листівці до воїнів-захисників звернулася із такими словами: «Вам випала доля народ захищати і щиро я вдячна за це Вам!» Пятикласники подякували тим, хто в лиху годину мужньо боронив і боронить українську землю, захищає  свій народ, свою правду, свою волю.
    Міцного здоровя, успіхів та надійного тилу побажали школярі воїнам. Нехай щирі слова і побажання учнів підтримують їх бойовий дух .
                                                                                 Педагог-організатор Писко Л.Г.













понеділок, жовтня 02, 2017

Спасибі вам, що ви на світі є, що сієте добро, як щедрий колос!
Ми подивились в календар,
Там різних свят багато,
Сьогодні день, як Божий дар,
І особливе свято.
    Кожної першої неділі жовтня  святкуємо День працівників  освіти, вітаємо  людей, які своєю невтомною працею дають знання та відкривають дорогу в світ науки своїм учням. Традиційно Свято вчителя є особливим і у Милятичівській ЗОШ І-ІІІ ст. Заздалегідь випускники готують привітання для учителів, святковий концерт, а  десятикласники виготовляють  вітальну газету, прикрашають школу.
   Одинадцятикласники провели перших три уроки, побували у ролі вчителів. Кожен для себе зрозумів, як нелегко бути вчителем.  
Випускники вітальними словами подяки запросили вчителів на свято  до актового залу. Приємною нотою в цей день також став святковий концерт. Головними учасниками дійства були учителі та   випускники, які привітали наставників не тільки теплими словами, а й чудовими квітами. Учні  дарували для  своїх вчителів сердечні привітання. Побажали наснаги, терпіння, нових успіхів у роботі, добробуту та процвітання  у всіх справах.  Вони співали, ставили сценки,  розповідали смішні історії. Танцювали шкільний вальс, який довго ще лунатиме у серцях одинадцятикласників та вчителів. Свято надало  позитивного заряду та гарного настрою.