Сторінки

субота, листопада 25, 2017

               Не дамо згасити свічу пам’яті…

 Пройшли роки, минули десятиліття, а трагедія 1932-1933 років ще довго хвилюватиме серця людей. І тих, кого вона зачепила своїм чорним крилом, і тих, хто народився після тих страшних років. Вона завжди буде об’єднувати всіх живих одним спогадом, одним сумом, однією надією. З метою вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр., ознайомлення учнів  з жахливими фактами геноциду проти українського народу у Милятичівській ЗОШ І-ІІІ ст. 24 листопада 2017 року було проведено мітинг-реквієм.
   Розламана хлібина на столі, кетяги калини, виставка книг і газетних матеріалів, присвячених голодомору, запалена свіча, букет свіжих квітів, перев’язаних чорною стрічкою, вишикувані журавлиним ключем учні у жалобному вбранні, «Реквієм» А.Моцарта, що лунав то тихіше, то гучніше упродовж композиції, — все викликало жаль, співчуття… А скорботні слова учнів 8-9 класів, що підготували композицію «Не дамо згасити свічу пам’яті…» під керівництвом учителів Писко Л.Г. та Батіг У.П., хвилина мовчання, перегляд відеокліпів сприяли поглибленню розуміння цінності свободи й незалежності України, а також особистої відповідальності  кожного громадянина за зміцнення своєї держави, за її долю. Пам’ять про штучний Голодомор має бути вічною, як грізна пересторога для всіх народів на землі. 






пʼятниця, листопада 24, 2017

Абсолютна перемога
з настільного тенісу!


23 листопада 2017 року  команда учнів Милятичівської ЗОШ   І-ІІІ ступенів взяла участь у районних змаганнях з настільного тенісу, де здобула абсолютну перемогу   -   І командне місце.   
     Шкільними   героями   стали:  Батіг     Галина, Майко   Марія, Лютіков  Олег, Побоженко  Назарій,  Шифер  Вадим та їх тренер Михальчук Олександр  Пилипович.  Важко  передати  словами  те  завзяття  й емоції, які  переповнювали  учасників  змагань. Кожен з них прагнув продемонструвати  свої  найкращі   вміння у грі з  ракеткою  та кулькою.  Азарт боротьби  за  перемогу  в кожній  партії у  поєднанні з  майстерністю, стрімкими подачами, потужними  ударами, блискавичними   переходами від  захисту  до атаки  створили  для  глядачів змагань по-справжньому захоплююче видовище. Вітаємо  наших  переможців та  бажаємо  команді  учнів  достойного  виступу на обласних змаганнях з тенісу.














                            Україна понад усе


21 листопада – День  Гідності та Свободи. Цей день зібрав в собі події, в яких українці продемонстрували свою європейськість, гідність, любов до Батьківщини,  своє прагнення до свободи. 
З метою вшанування пам'яті героїв Небесної сотні,  виховання патріотичної  свідомості,  розвитку бажання стати гідними громадянами України у 9 класі із було проведено виховну годину «Україна понад усе».
Класний керівник Цюприк Іванна Михайлівна разом зі своїми вихованцями розпочала виховну годину із виконання гімну України.  Учні пригадали основні події Революції Гідності. Діти з великою відповідальністю та розумінням висловлювали власні думки щодо подій сьогодення. Читали вірші, працювали з прислів'ями,  складали портрет сучасного воїна, в молитві згадали всіх Героїв, які віддали своє життя за наше майбутнє і вшанували їх хвилиною мовчання. Зворушливим було те, коли діти з рук в руки передавали запалену свічку і висловлювали щиру подяку  Героям України. Учні з класним керівником склали віночок побажань і заквітчали ним Україну.  Адже кожен із нас бажає бачити нашу Батьківщину квітучою, багатою, вільною.






четвер, листопада 23, 2017


 «Пам’ятаємо наших героїв,

що за волю поклали життя».



      Сьогоднішній день – День Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.
    З метою виховання в учнів почуття обов’язку, відповідальності, самопожертви та громадянського патріотизму, у Милятичівській ЗОШ І-ІІІ ступенів створено куточок пам’яті Героям Небесної Сотні. На знак вшанування відваги, сили духу громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, відстоюючи права і свободи людини учні 10 класу провели урок пам’яті «Пам’ятаємо наших героїв, що за волю поклали життя». Десятикласники ділились спогадами, декламували вірші «Мамо, не плач. Я повернусь весною», «У вінок пам’яті Юрію Вербицькому, герою Майдану», «Мені наснилось, що вони зустрілись...», присвячені полеглим за свободу. Учні схилили низько голови перед пам’яттю людей різного віку , яких було вбито у мирний час ХХІ століття, запалили свічки пам’яті,  світло в яких  стало  даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою.  «Ми з вами вшановуємо пам’ять героїв різних історичних подій. Тепер ми стали сучасниками ще однієї трагедії і водночас пам’ятної події для нашої країни. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою  жодної душі. Ніколи не забувайте ці сумні сторінки  нашої історії, бо хто не знає минулого-той не буде мати майбутнього. Лише з Україною в серці ми досягнемо свободи і гідного життя в нашій державі», - звернулася до вихованців класний керівник Михальчук Зеновія Євгенівна.
   Школярі переконані, що темні часи пройдуть. Буде колоситись хліб, будуть сміятись діти, буде жити Україна. Слава Україні! Шана героям! 







Результат пошуку зображень за запитом "картинки свіча памяті"Результат пошуку зображень за запитом "картинки свіча памяті"Результат пошуку зображень за запитом "картинки свіча памяті"

вівторок, листопада 21, 2017

Екскурсія в музей визвольної боротьби
     З метою патріотичного виховання з учнями 6-7класів Милятичівської ЗОШ   I-III ступенів класними керівниками Филипів Г.В. та Мочерад З.М. 17.11.2017р. здійснено екскурсію в Музей визвольної боротьби міста Львова.
    Діти мали можливість у декількох залах музею познайомитись з експозиціями Музею, які у хронологічній послідовності розкривають основні етапи боротьби за Самостійну Соборну Українську  Державу і охоплюють період від кінця ХІХ – до початку 90-х рр. ХХ ст.  У музеї значне місце відведено подіям Української революції (1917-1921рр.), створенню УНР та ЗУНР, представлено документи Центральної  Ради, форма, зброя УГА.
   Цікаво і доступно ознайомлено учнів з етапами створення Організації українських націоналістів, Української  військової  організації. Учні отримали велике задоволення та почерпнули багато корисної інформації.









понеділок, листопада 20, 2017

Чарівне місто «МАТЕМАТИКА»
     З метою обміну педагогічним  досвідом, поширення досвіду щодо впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес  на базі Милятичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів 16.11.2017 р. згідно плану роботи було проведено методоб'єднання вчителів математики Солонківського МШМЦ.
    На високому науково-методичному рівні вчителем Цюприк Іванною Михайлівною було проведено відкритий урок з математики у 5 класі.   Урок  був продуманим, організованим, цікавим за змістом, доречною і ефективною була форма його проведення – урок-подорож.   Учні побували на вулиці Арифметичних дій, на перехресті Законів, на площі Рівнянь, прогулялися по набережній Задач,  а також  відвідали  палац Музичний. Жителі цього міста приготували для учнів багато різних завдань на всі дії з натуральними числами. А ще поділилися правилами дружби, які допомагають їм бути завжди дружніми і жити в злагоді.   На уроці панувала робоча  атмосфера, а в оченятах дітей горів вогник цікавості, радості та бажання вчитися. 





неділя, листопада 12, 2017

МУЖАЙ, ПРЕКРАСНА НАША МОВО!


   День української писемності та мови — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада, у день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-літописця — послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.
  З метою поглиблення знань учнів про зародження української писемності і шлях розвитку рідної мови, виховання любові до рідної мови, шанобливого ставлення до слова традиційно у Милятичівській ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбувається низка заходів, приурочених одному з найцінніших надбань, яке створене й передане нам нашими пращурами, – мові.
  Старшокласники долучилися до написання радіодиктанту національної єдності, не тільки щоб перевірити свою грамотність, а й продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово. Вчителями-словесниками з учнями 7  класу проведено мовознавчу гру «Слово до слова зложиться мова», з шестикласниками вікторину «Як ми говоримо». Учні 8-9 класів провели усний журнал «Спочатку було слово…». Молодші школярі підготували свято «О слово рідне, хто без тебе я…». П’ятикласники провели виховний захід «Гімн рідній мові».
  Учні 3-11 класів взяли участь у шкільному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені  П.Яцика.
  У цей день всі учні школи мали можливість по-справжньому відчути себе одними з кілець ланцюга історії рідної мови,  не лише її носіями, але й знавцями і творцями.