Сторінки

понеділок, листопада 26, 2018

                                           
                                               ПОДОРОЖ  У  КАЗКУ
    На базі Милятичівського освітнього округу було проведено методоб'єднання вчителів початкових класів.
   Вчителем 2 класу Іванець О.С. проведено урок літературного читання на тему «Казка вчить, як на світі жить».
   Урок пройшов на високому науково-методичному рівні. Було використано різні види і форми роботи. Урок був насиченим і цікавим, діти активно працювали на уроці, з радістю поринули у світ казки. Це вона дає нам перше уявлення про добро і зло, правду і неправду, чесність, справедливість.
    Читайте казки, адже протягом століть вони були і залишаються чарівними джерелами доброти і милосердя, яких так не вистачає в нашому житті.









                                                

неділя, листопада 25, 2018


Пов’язане зображення


                                
                         
    "Розгойдані  дзвони пам’яті"
                                           


Голодомор 1932-1933 років – одна з найтрагічніших сторінок у новітній історії українського народу. Кривавими рубцями закарбувалася ця  трагедія в народній пам’яті, яка забрала життя мільйонів українців.
  З метою вшанування пам’яті жертв голодомору у Милятичівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено ряд заходів. У шкільній бібліотеці оформлено виставку літератури «Чорні сторінки історії», а у вестибюлі – інформаційний куточок «Голодомор 1932-1933 років» з фотоматеріалами тих жахливих подій. Під керівництвом педагога-організатора Кузь У.П. члени учнівського самоврядування провели лінійку «Не погасити пам’яті вогонь». Серця учнів там вчителів не залишились байдужими та вшанували загиблих 1932-1933 років хвилиною мовчання. У всіх класах пройшли уроки пам’яті жертв Голодомору.Учителі початкових класів Гринак О.В., Іванець О.С., Криса О.П. і Рожанська У.Г. провели зі своїми вихованцями інформаційні хвилинки «Голодомор 1932-1933 років». Класний керівник 7 класу Романко Г.В. підготувала і у зворушливій формі провела виховну годину «Трагічні уроки історії». Цікаво та змістовно пройшла година спілкування «Душа не має минулого часу…», яку провела Мочерад З.М. Педагог-організатор Батіг У.П. провела з учнями 9-10 класів усний журнал «Голодомор 1932-1933 років- геноцид українського народу». Старшокласники розповідали страшну та жорстоку інформацію про мільйони українських селян, які загинули мученицькою смертю від голоду 1932-1933 років, заподіяного сталінським тоталітарним режимом.
Судячи по обличчях і очах дітей, можна впевнено сказати, що їхніх сердець торкнувся біль пам’яті про Голодомор, і вони згадуватимуть про нього не як про тему із шкільного підручника історії, а як про народну трагедію без терміну давності.
   Не дамо згасити свічку пам’яті. Запаливши свічки, вшануймо пам’ять жертв сталінського голодомору.

















пʼятниця, листопада 23, 2018

Великі здобутки у «маленькому» тенісі !!!
      Нескінченне бажання бути першими і кращими завжди приводить до бажаного результату. Саме таким сильним потенціалом наділені учні Милятичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які вкотре змогли довести, що вони хочуть, можуть і вміють перемагати.
    22 листопада 2018 року на базі Пустомитівської ЗОШ №2 відбулися районні змагання з настільного тенісу. Взяли участь у цьому турнірі 10 команд. Та лише найбільш витривалі та спритні змогли дійти до фіналу, у якому зустрілися у рівній боротьбі команди Милятичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Борщовицького НВК. Радість перемоги, щирі посмішки та сльози розчарування переповнювали учасників змагань. Ці змагання з настільного тенісу для даного складу команди стануть останніми у стінах рідної школи. Наші випускники (Думанський Віталій, Лютіков Олег, Побоженко Назар, Майко Марія та Батіг Галина)  змогли востаннє гідно представити честь школи, здобувши почесне друге місце.
    Ми всім дружнім шкільним колективом пишаємося вами і щиро віримо, що з таким же азартом, спритністю, оптимізмом і, звичайно, чарівною посмішкою ви долатимете всі труднощі і перешкоди у дорослому самостійному житті.

















неділя, листопада 18, 2018

Відкриваємо нові сторінки з життєпису Каменяра
   З метою поглиблення знань учнів про життя і творчість видатного письменника, ученого, політичного та громадського діяча І.Я. Франка, розширення їх кругозору, виховання поваги до славетних українців 15.11.2018р. учні 6 та 10 класів Милятичівської ЗОШ І-ІІІ ст. із класними керівниками Батіг У.П. та Цюприк І.М. відвідали Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка.
  Оглядаючи експонати музею: особисті речі Каменяра, його родини, рукописи письменника, першовидання його творів з автографами, учні з великим захопленням стежили за кожним словом цікавої і змістовної розповіді екскурсовода. А також із свого боку діти з великою гордістю розповіли цікаві факти з життя Каменяра, про те, як в життєвий шлях письменника вплелися їх рідні села над Зуброю (Вовків, Грабник), де неодноразово побував І.Франко, ловив рибу з Ф.Ржегоржем, Я.Каспровичем, Л.Кубою, В. Самійленком.
 Відвідавши національну святиню, учні отримали велике задоволення,  переконалися, що  І.Я.Франко – титан праці, а головне зробили висновок: працювати над собою не покладаючи рук, рівнятися на славетного земляка, глибше пізнати його творчу спадщину, берегти світлу пам’ять про Каменяра і цінувати той великий внесок, що зробив І.Франко для розвитку української літератури і культури.







пʼятниця, листопада 16, 2018

Цікавий світ  фізики

    У рамках роботи школи педагогічної майстерності з метою обміну педагогічним досвідом у вівторок, 13 листопада 2018 року, у Милятичівській ЗОШ І- ІІІ ступенів вчителем Венгльовською  Н.М. був проведений відкритий урок у 9 класі на тему « «Електричний струм. Закон Ома. Розв’язування задач».
    Урок пройшов на високому науково – методичному рівні з використанням інтерактивних методів, був насиченим, активним, добре продуманим. Ефективною була форма проведення «Фізичне кафе». Учні  вдосконалювали вміння працювати в команді, оскільки були поділені на групи, завдання розв’язувалися колективно або індивідуально біля дошки.
    Така робота дає змогу  вдосконалювати  здібності учнів, підвищувати інтерес учнів до предмету.










середа, листопада 14, 2018






ПЛЕКАЙМО  МОВУ!

   За вікном осипається останнє осіннє листя, а в Милятичівській ЗОШ І-ІІІ ступенів знову свято. Але свято незвичне – День української писемності і мови, яке ми відзначаємо щороку 9 листопада, і охоплює воно тих, хто любить і шанує рідну мову.
    До свята долучилась уся шкільна спільнота. А яке розмаїття національного одягу, в який були одягнені усі: від першокласників до вчителів. З учнями початкової школи вчителі провели  мовознавчі хвилинки « Як намистинки, диво калинове-кохана мово». Наголошувалось про важливу роль української мови, її красу та багатство. Цікава мовознавча вікторина «Плекаймо рідну мову» відбулася у 5 класі, котру підготувала і провела вчитель української мови і літератури Кузь У.І. Захід не залишив поза увагою жодного  учня, а девізом свята був заклик, дібраний самими учнями «Бережімо рідну мову!». Вчитель української мови і літератури Батіг У.П. провела із шестикласниками мовознавчу гру «Вивчаймо рідне слово». Відгадуючи лінгвістичні  загадки, щаради, ребуси, кросворди, школярі отримали насолоду від смаколика «Мовонька-перлина».  Активну участь у святі Дня писемності  і мови взяли учні 7 класу, які майстерно під керівництвом Базилевич М.П. розповіли про становлення цього свята, про актуальність його сьогодні. У 7-8 класах класні керівники Филипів Г.В. і  Мочерад З.М. провели виховну годину «Роль Кирила і Мефодія у розвитку української писемності». У цікавій розповідній формі школярі ознайомились  з розвитком слов’янської писемності та постатями, які відіграли важливу роль у становленні української мови. У зворушливій формі пройшла інтелектуальна гра для учнів 8-9 класів «У клубі знавців української мови», яку провела  Підскальна О.В.  Під керівництвом вчителя української мови і  літератури Майко М.І., класних  керівників  Цюприк І.М.  і Михальчук З.Є.  з школярами 10-11 класів було підготовлено квест до Дня української писемності і мови. Учні, об’єднавшись в команди «Мовознавці» та «Дивослово», отримали маршрутні листи й, мандруючи, знайомилися з новою інформацією , а потім змагалися, виконуючи завдання.  
    Свято писемності і мови вдалося змістовним та цікавим. Усі проведені заходи сприяли розвитку словникового запасу учнів, поваги й інтересу до мови та писемності в Україні, виховували бережливе ставлення до традицій народу, його історії, культури. Учні ще раз переконалися, що рідна мова – це «мова єднання», братньої  любові та поваги, взаємопідтримки й розуміння.