Сторінки

середа, листопада 27, 2019

«Краса землі,краса любові»
       Мабуть, найбільшу насолоду й радість, найпалкішу любов до рідного краю, до життя викликає природа. Перед нами відкрилася радість життя, тому що ми  почули шепіт листя, дзюрчання весняного струмочка і переливи срібних дзвіночків жайворонка в гарячому літньому небі, шерхіт сніжинок і стогін завірюхи, лагідне хлюпотіння хвилі й урочисту тишу ночі -  почули і, затамувавши подих, слухаємо сотні й тисячі років чудову музику…
   Із такими слова захоплення 26.11.2019р у Милятичівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, класним керівником Венгльовською Н.М. та учнями 10 класу було проведено відкритий виховний захід  «Краса землі, краса любові». Було згадано трагічні події, які переживає наша держава, також учні намагалися донести до глядачів наскільки важливо берегти і примножувати багатства рідного краю. Цікавою та повчальною була сценка «Полювання браконьєра на лебедів», в якій учні закликали всіх не вбивати тварин, цінувати красу природи, а також учні чудово зіграли ролі двох кумів у сценці «Стефка та Гані». Завершився захід піснею «Ми молоді, а значить сильні».








вівторок, листопада 26, 2019


School is cool!
       26 листопада в 2 класі Милятичівської ЗОШ І – ІІІ ступенів був проведений Гутів Іриною Василівною урок педагогічної майстерності з англійської мови на тему “In my classroom”.
      Мета уроку - ознайомити учнів з новими лексичними одиницями, активізувати їх в усному і писемному мовленні, розвивати навички читання і письма. Учні вдосконалювали вміння  діалогічного мовлення, навики спілкування англійською мовою, бажання слухати свого співрозмовника. На уроці було використано інтерактивні ігри “Listen and paint the classroom, “Match & guess the word”, вправи “Tell me the time, please”, “Fingers dancing”. На завершення уроку діти заспівали пісню “My classroom things”.
       Урок був цікавим і насиченим. Використані форми і методи роботи забезпечили високу активність  учнів  впродовж усього уроку.
      





понеділок, листопада 25, 2019



    Революція Гідності залишила глибокий, визначальний і незабутній слід в історії. Минають роки, відлітають  у вічність, але не згасає  пам’ять про героїв Майдану, про героїв-воїнів АТО,  які загинули за цілісність, гідність і свободу нашої держави. Народ назвав їх Небесною Сотнею – українців та іноземців, які загинули в Києві на Майдані. Вони пішли у Вічність – за честь, за волю, за право бути Громадянином. Їм, мужнім, незламним українцям та їхнім побратимам, чиї душі на небесах,  у Милятичівській ЗОШ І-ІІІ ступенів педагогом-організатором Вермій Т.А. був проведений  вечір-реквієсм  «Герої не вмирають...». Директор школи Михальчук О.П. ще раз нагадав про патріотизм і мужність громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору,  а також побажав всім не втрачати людську гідність та вірити у щасливе майбутнє нашого народу. Притихлі і уважні школярі подивилися відеохроніку, яка повідала про ті трагічні події. Учасники заходу згадували події Майдану, декламували вірші, пісні  про рідну Україну, загиблих героїв та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.  
    Ще довго буде Україна оплакувати своїх героїв, матері – синів і дочок, діти – батьків. Пролита кров зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє.


             





















   




пʼятниця, листопада 22, 2019

      Свічу пам'яті запали й скорботно голову схили 
    Кривавими рубцями закарбувались у житті нашого народу події 1932-1933 років. Вони завжди будуть об’єднувати всіх живих одним спогадом, одним сумом. З метою вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. у Милятичівській ЗОШ І-ІІІ ст. 22 листопада 2019 року було проведено ряд заходів.
   Чорна стрічка на класних куточках, розламана хлібина на столі, кетяги калини, пшеничні колоски, виставка книг і матеріалів, присвячених Голодомору, запалена свіча, хвилина мовчання – все викликало жаль, співчуття, скорботу… У всіх класах пройшли уроки пам’яті. Учителі початкових класів провели інформаційні хвилинки зі своїми вихованцями. Класний керівник Писко Л.Г. підготувала і у зворушливій формі провела з п’ятикласниками виховну годину «Не згасне свіча пам’яті». «Схилимо голови в скорботі» – під такою назвою пройшла година спілкування з учнями 7-8 класів, під час якої діти нагадали про жахіття тих страшних років, переглянувши документальний фільм  (класні  керівники Филипів Г.В., Батіг У.П.). Одинадцятикласники з класним керівником Цюприк І.М. презентували інформацію про страшну мученицьку смерть мільйонів українських селян від голоду у 1932-1933 роках, заподіяного сталінським тоталітарним режимом, під час години пам’яті «Жнива скорботи», що сприяла поглибленню розуміння особистої відповідальності  кожного громадянина за зміцнення своєї держави, за її долю. 
   Учнівських сердець і душ торкнувся біль пам’яті про Голодомор. Хай же ця пам'ять буде вічною, як реквієм, як грізна пересторога для всіх майбутніх поколінь.










середа, листопада 13, 2019


Кохання, вірність і красу не знищити ніколи і нікому
   У рамках роботи Школи педагогічної майстерності 12 листопада 2019 року у Милятичівській ЗОШ І-ІІІ ступенів вчителем української мови та літератури Батіг У.П. був проведений відкритий урок з української літератури у 7 класі на тему: «Т. Шевченко «Тополя». Ідея незнищенності справжнього кохання, вірності і краси в баладі».
   Урок проведено на високому науково-методичному рівні з використанням групової та парної форм роботи. На початку уроку створено гарне емоційно-психологічне підгрунтя для плідної праці. Організувавши роботу в групах, вчитель стала вмілим диригентом навчально-виховного процесу. Учні зуміли з цікавістю виконати низку завдань, а саме: цифровий диктант «Життєпис Кобзаря», вправи «Малюнковий сюжет», «Розсипанка»,  перегляд книжки-саморобки «Ілюстрований Кобзар», інсценізації окремих фрагментів твору, виконання пісні «По діброві вітер виє». Ефектно й ефективно поєднано на уроці літератури й інші види мистецтва: живопис, музику, театр. В ході літературознавчого дослідження «фольклористи» повною мірою розкрили зв'язок балади Т. Шевченка з усною народною творчістю, «літературознавці» грунтовно познайомили з передісторією створення балади, з’ясували жанрову приналежність твору, розкрили втілення ідеї незнищенності кохання, вірності, краси в образі дівчини-тополі, «біографи» досліджували символічне в житті Кобзаря. Використані форми і методи роботи забезпечили високу активність учнів впродовж усього уроку. Окрім високих балів за роботу на уроці, учні отримали дарунок – коробку, склавши символічні предмети, що були в ній, прочитали звернення-настанову Т.Шевченка до нас, українців, – «Свою Україну любіть».







понеділок, листопада 11, 2019


Шлях до толерантності
                                                       Тепер, коли ми навчилися літати по повітрю,                                                         як птахи, плавати під водою, як риби,
                           нам не вистачає тільки одного:  
                                 навчитися жити на землі, як люди.
       Уміння слухати й поважати думку завжди високо цінувалося в суспільстві. Це навичка, яка полегшує життя та робить його приємнішим. Толерантній людині простіше вибудовувати стосунки з колегами, рідними, друзями. Сьогодні толерантність – яскравий показник ступеню демократичності кожної держави й одна з умов її розвитку.
       08.11.2019 року в Милятичівській ЗОШ I-III ступенів  з учнями 9 класу Мочерад Зоряною Михайлівною було проведено відкриту виховну годину на тему «Шлях до толерантності», метою якої було допомогти учням більш глибше зрозуміти зміст слова «толерантність», показати певні рівні толерантної поведінки людини, виховувати уважність до інших, здатність бачити і розуміти відмінність іншої людини від себе, вчити встановлювати стосунки на доброзичливій основі.
      Класний керівник під час заходу використала різні форми роботи: тестування, вправу «бартер», «асоціативний ряд», повідомлення, а ще під керівництвом Зоряни Михайлівни було виконано творчу роботу  "Простір толерантності", в якій учні на паперових долонях писали слова толерантності характерні для класу.
       Учитель Мочерад З.М. підвела учнів до висновку: якщо кожен один до одного буде терпимий, то разом ми зробимо толерантним наш світ. Тож будьмо толерантними!