Сторінки

четвер, березня 07, 2019

І ЗНОВУ ПЕРЕМОГА!!!
07 березня у спортивній залі Пустомитівських ЗОШ №1 та №2 відбулися районні змагання з
волейболу серед дівчат за Програмою спортивних ігор школярів Пустомитівщини 2018-2019 н.р. У змаганнях взяли участь дев’ять команд. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалися за звання найкращої. До самого завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги.У фінал вийшли три команди: Лапаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Милятичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Солонківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Переможцями турніру стала команда Милятичівської загальноосвітньої школи, впевнено перемігши своїх суперників, друге місце посіла команда Солонківської ЗОШ, а третє – з Лапаївської ЗОШ. Цей день приніс усім цікаві враження та неповторні емоції, в особливому захваті були болільники усіх шкіл. Переможці змагань, дівчата – волейболісти Милятичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, висловлюють велику подяку своєму тренеру Михальчуку О.П. , який зумів другий рік поспіль привести команду до перемоги. Усім командам бажаємо успіхів у навчанні, звершень і перемог у подальших змаганнях!