Сторінки

четвер, березня 23, 2017

Нехай лине вічно жива в народі слава  Великого Кобзаря
   
  Березень – місяць пам’яті Т.Г.Шевченка. Цими березневими днями все свідоме українство з побожністю схиляє голову перед безсмертним духом  Вчителя і Повстанця, Генія і Пророка,  який став символом України, -  Тараса Григоровича Шевченка.   
  Шевченківський березень у школі  увінчано конкурсами читців-декламаторів, виставками книг, усними журналами, переглядами документальних та художніх фільмів про Т.Г.Шевченка. З учнями початкових класів проведено вікторину «Наш Тарас Шевченко – сонце України» та змістовні виховні години «Вшановуємо память Великого поета», «Шляхами Шевченка», на яких учні показали добрі знання життєвого і творчого шляху Кобзаря. Серед яскравих і незабутніх заходів була літературна читальня «Жіноча доля в творчості Шевченка», проведена з учнями 11 класу. Круглий стіл «Тарас Шевченко – пророк українського народу»  проведено з учнями  7,8 класів. З учнями 6 класу проведено виховну годину «Кобзар у нашій оселі», щоб вклонитися  великому українському поетові, мислителю, пророку національного відродження в Україні – Т. Г. Шевченку, який став славою і гордістю українського народу, заповітною думою, його безсмертною піснею. Для учнів  5 класу проведено годину спілкування «Голос поета віщий в наші ввійшов серця». Учні 10 класу провели усний журнал «Сторінками життя Т.Г.Шевченка» і винесли великий урок, що саме Тарас Шевченко, народжений весною, був і зостався символом весняного   пробудження   та   вічного   оновлення,   символом    незнищенності людства і людяності, в ім’я яких жив. Кульмінаційним заходом було Шевченківське свято «Полюбіть серцем Україну», яке підготували і майстерно провели учні 9 класу  під керівництвом досвідченого наставника Михальчук З.Є.
    Як весняні води могутнього Дніпра, нехай лине вічно жива в народі слава  Великого Кобзаря. Бо він – це наша душа, наша мудрість, це наша слава. Ми здолаємо всі негаразди сьогодення, і життя наше  стане таким, про яке мріяв наш Тарас Шевченко.

                                         Вчитель української мови та літератури  Батіг У.П.










Немає коментарів:

Дописати коментар